Veškeré výtvarné počiny

V zrcadle

19. května 2014 v 18:20 | Velvet
Ne opět se nedržím tématu týdne. Opět si ho přizpůsobuji obrazu svému. A obrazy své mohu nazvat "to co vidím v zrcadle". Nejde o autoportrét, ale o postavy.

Teď se holky přiznejte. Je mezi vámi nějaká, která se ráno po tom, co se oblékne, neprohlédne v zrcadle, aby se zkontrolovala, případně po tomto pohledu si nepřevlékne triko nebo kalhoty. Ráda bych řekla, že jsem vyjímka, ale ne. Bohužel. Hned potom zkritizuji svůj nedostatek oblečení a smířím se s tím, co mám. Kdybych to nedělala, mohla bych vstávat o dost později...
Takže tady jsou nějaké čmáranice

Lepší a lepší?

16. května 2014 v 15:10 | Velvet
Bohužel, žádný obrázek z doby mých pěti let se nedochoval. Vlastně žádný nemám doma. Nedávno jsem byla pozdravit učitelku z mateřské školy. Na chodbě tam visí obrázky různých dětí z různých dob. A jeden tam byl můj, což mohlo být nejpozději v mých šesti letech.
Přesto jsem ale zapátrala a něco jsem našla. Je to z mých sedmi až devíti let. Nedrží se tímto přímo tématu, ale snaha byla.

Nákres: tváře

8. května 2014 v 17:29 | Velvet
Pár nákresů tváří. V budoucnu by to mohlo být černě obtáhnuté nebo dokonce vybarvené, ale vzhledem k mé lenosti je to trochu jako science-fiction. Stínování taky nic moc, v realitě to vypadá jako by měli na obličeji spíše modřiny. Ovšem jediné surovosti, které se na nich, kdy kdo dopustil je jejich přenesení tužkou na papír ne zrovna umělecky.
Pracovní název: Christine, Sparky a Annie
 
 

Reklama